MARCIN WACHOWICZ

 TECHNOLOG PRODUKCJI
506 063 778
kontakt@savento.pl
facebook

Od dziecka interesował się majsterkowaniem, nałogowo rozkładał domowe AGD i RTV, czym wielokrotnie narażał się swoim rodzicom. Od najmłodszych lat wykazywał cechy pedantyzmu, co zostało mu do dzisiaj.  Od 1999 r. związany ze stolarstwem za sprawą warsztatu stolarskiego ojca i brata. W 2009 r. ukończył studia magisterskie na Wydziale Biologii na Uniwersytecie Warszawskim. Od 2009 r. wspólnie z bratem i bratową prowadzi firmę stolarską.

W pracy najbardziej lubi cieszyć się z perfekcyjnego wykonania mebli. Nałogowo łączy metal i drewno w elementach konstrukcyjnych, tworząc meble praktycznie niezniszczalne. Jego motto brzmi: „Nie ma rzeczy, której nie da się zrobić.”

Po pracy najważniejsza jest rodzina i syn. Hobbystycznie naprawia samochody – najczęściej własny i brata. Interesuje się techniką, informatyką, elektryką, polityką, mechaniką pojazdową i budową maszyn.

Jego marzenie – zobaczyć płetwala błękitnego i żarłacza białego, wejść do wulkanu.

W SAVENTO zajmuje się także doradzaniem Klientom w sprawach technicznych. Jeżeli mają Państwo jakiś problem związany z meblem, prosimy pisać na adres kontakt@savento.pl