Ekipa

MARCIN WACHOWICZ

   TECHNOLOG PRODUKCJI
506 063 778
porady@savento.pl
facebook

 

Od dziecka interesował się majsterkowaniem, nałogowo rozkładał domowe AGD i RTV, czym wielokrotnie narażał się swoim rodzicom. Od najmłodszych lat wykazywał cechy pedantyzmu, co zostało mu do dzisiaj.  Od 1999 r. związany ze stolarstwem za sprawą warsztatu stolarskiego ojca i brata. W 2009 r. ukończył studia magisterskie na Wydziale Biologii na Uniwersytecie Warszawskim. Od 2009 r. wspólnie z bratem i bratową prowadzi firmę stolarską.

W pracy najbardziej lubi cieszyć się z perfekcyjnego wykonania mebli. Nałogowo łączy metal i drewno w elementach konstrukcyjnych, tworząc meble praktycznie niezniszczalne. Jego motto brzmi: „Nie ma rzeczy, której nie da się zrobić.”

Po pracy najważniejsza jest rodzina i pięcioletnie dziecko. Hobbystycznie naprawia samochody – najczęściej własny i brata. Interesuje się techniką, informatyką, elektryką, polityką, mechaniką pojazdową i budową maszyn.

Jego marzenie – zobaczyć płetwala błękitnego i żarłacza białego, wejść do wulkanu.

 

W SAVENTO zajmuje się też działem e-PORADY. Jeżeli mają Państwo jakiś problem techniczny lub konstrukcyjny związany z meblem, prosimy pisać na adres porady@savento.pl

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *