PIOTR WACHOWICZ

 KOORDYNATOR
506 035 383
kontakt@savento.pl
facebook

Stolarz meblowy z zawodu, informatyk z zamiłowania. Stara się łączyć obie pasje w codziennym życiu. Zaczęło się od fenomenu programu Adama Słodowego pt. Zrób to sam i domowego komputera Atari, na którym udało mu się stworzyć pierwszy program.

W 1999 roku, w wieku 20 lat, otworzył razem z ojcem zakład stolarski, w którym z powodzeniem wykorzystywał wiedzę zdobytą w szkole i w czasie praktyk zawodowych. W 2005 r. rozpoczął współpracę z projektantką mebla, architektem wnętrz oraz przyszłą żoną, a od 2009 r. prowadzi własną działalność razem z żoną i bratem.

W 2014 r. ukończył studia inżynierskie na Wydziale Informatyki, a jego praca dyplomowa – Aplikacja służąca do zarządzania obiegiem dokumentacji w firmie usługowej – została wpisana na listę prac wyróżnionych. W 2017 r. ukończył studia magisterskie, a praca dyplomowa – Digitalizacja słowników: implementacja aplikacji rozpoznającej skany na przykładzie słownika języka polskiego pod redakcją W. Doroszewskiego – spotkała się z zainteresowaniem językoznawców.

W pracy zajmuje się logistyką oraz tworzeniem wycen i ofert. Jest odpowiedzialny za kontakty z Klientami, inwentaryzację pomieszczeń oraz organizowanie materiałów i akcesoriów meblowych. Tworzy także pluginy i makra do programów, które wykorzystywane są w firmie. Zapewniają one profesjonalną obsługę Klienta i pomagają skuteczniej zarządzać czasem pracy. Dobrze czuje się na montażach, podczas których lubi obserwować, jak wielotygodniowy wysiłek nabiera realnych kształtów.

Interesuje się science-fiction, jest fanem Isaaca Asimova i Orsona Scotta Carda. Zagorzały wielbiciel seriali Star Gate, Start Trek oraz Dom z papieru.

Jest współautorem strony o Warszawie

W SAVENTO zajmuje się przygotowaniem e-WYCEN. Prosimy przesyłać zapytania pod adres kontakt@savento.pl

MaKeNew
MaKeNew