fbpx
Przejdź do treści

PROJEKT – APARTAMENT LAZUROWE WYBRZEŻE

  • All
  • KUCHNIA
  • SALON
  • BIBLIOTEKA
  • ŚCIANA MEDIALNA

Projekt Apartamentu Lazurowe Wybrzeże został stworzony z myślą o estetyce oraz funkcjonalności. Salon z aneksem kuchennym, sprytnie połączony z przedpokojem i korytarzem, to miejsca, gdzie harmonia i elegancja przeplatają się z praktycznymi rozwiązaniami.

W salonie uwagę przyciąga ściana medialna, stanowiąca nieodłączną część zabudowy. Wykończona jest dębowymi lamelami z podświetlanym panelem za telewizorem. Estetyczna biblioteczka składa się z zamykanych oraz otwartych kubików stanowi miejsce do przechowywania i ekspozycji.

Komfort użytkowania przestrzeni kuchennej zapewnia zabudowa z dwoma rzędami szafek górnych o zróżnicowanej głębokości oraz szuflady i le mans w narożnej szafce. Materiałową spójność zapewniają szare fronty z lakierowanego MDF oraz płyty dąb Halifax, które dominują zarówno w kuchni, na ścianie medialnej, jak w zabudowie w przedpokoju.

W szafie z siedziskiem znajduje się miejsce na buty do codziennego użytku, szuflada na drobiazgi oraz szafka gospodarcza, która dyskretnie kryje skrzynki elektryczne. Nad siedziskiem z szufladą znalazło się miejsce na głęboki pawlacz, pod którym znajduje się praktyczna półka oraz wieszaki na często używane okrycia wierzchnie i akcesoria.

Apartament Lazurowe Wybrzeże charakteryzuje się spójną kolorystyką, która podkreśla jednolitość i harmonię tej przestrzeni. Zapewnia to poczucie elegancji oraz ciepła, czyniąc ten apartament przytulnym miejscem do życia.

Skip to content