fbpx
Przejdź do treści

PROJEKT – ZIELONA RAPSODIA

  • All
  • KUCHNIA
  • ŁAZIENKA
  • PRZEDPOKÓJ
  • ŚCIANA MEDIALNA

Zielona Rapsodia to projekt przedstawiający wizję naszych Klientów, harmonijnie łączący styl z funkcjonalnością. Uwagę przykuwa kuchnia – meble w intensywnym odcieniu zieleni, wyposażone w praktyczne frezowane uchwyty i słupki na sprzęt AGD, wprowadzają energetyzujący akcent do przestrzeni. Mimo niewielkiego metrażu aneksu kuchennego jego funkcjonalność jest potęgowana dzięki szufladom pod głębokim blatem.

W łazience wprowadzono ciekawe i praktyczne rozwiązanie – słupek z wysuwanymi szufladami. Dzięki temu przestrzeń jest maksymalnie wykorzystana, a elementy do przechowywania znalazły miejsce nawet w wąskim meblu.

Ciepło amerykańskiego dębu wita nas w przedpokoju. Szafy w tym odcieniu pięknie kontrastują z frontami z lakierowanego MDF. Dodatkową miękkość przestrzeni nadaje tapicerowane siedzisko i panele z szarego weluru, a nowoczesny akcent wprowadzają czarna metalowa półka i odpowiednio dobrane wieszaki.

Zielona Rapsodia to efekt skrupulatnej pracy nad wnętrzami, które odpowiadają na indywidualne potrzeby. Skoncentrowane na praktycznym użyciu, a jednocześnie podkreślające estetyczne aspekty – stanowią niepowtarzalne połączenie wyjątkowego designu i luksusowego wykończenia.

Skip to content