fbpx
Przejdź do treści

REALIZACJA – PERŁOWA BIEL

  • All

Zabudowa kuchenna Perłowa Biel jest kwintesencją nowoczesnej elegancji, wyrażonej poprzez grę kontrastów. Dominująca biel, podkreślona przez użycie błyszczących płyt MDF pokrytych niespotykanym lakierem o perłowej poświacie, wprowadza do przestrzeni poczucie czystości i subtelny błysk. Ten monochromatyczny canvas został starannie przełamany elementami z czarnego kamienia, użytego jako blat i okładzina ścian. To harmonijne połączenie kolorów tworzy minimalistyczną, ale zapadającą w pamięć wizję, przyciągającą wzrok swoją wyrazistością.

Funkcjonalność i estetyka idą w tej realizacji w parze dzięki zastosowaniu ergonomicznych rozwiązań. Szafki wyposażone są w system narożny i praktyczne szuflady, które gwarantują optymalne wykorzystanie przestrzeni. Funkcjonalne i wszechobecne oświetlenie LED podkreśla charakter wnętrza.

Szklane detale, takie jak ekstrawagancka witryna z trapezowym frontem czy lodówka otoczona podświetloną szybą tłuczoną, dodają wnętrzu unikalnego charakteru. W połączeniu z czarnymi sprzętami AGD, w szczególności okapem o intrygującym designie, całość tworzy niebanalną przestrzeń.

Kuchnia

Fronty i elementy białe połysk – płyta MDF lakier perła biała

Fronty i elementy białe – płyta MDF lakier RAL 9016

Szuflady – PEKA Nova Pro Scala

System narożny – PEKA LeMans

Zawiasy – Blum

Zawiasy do szkła – BLUM CRISTALLO

Oświetlenie podszafkowe – Pasek LED 24V

Otwieranie frontów – system TIP-ON

Otwieranie szuflad – BLUM SERVO-DRIVE

Wysłona wokół lodówki – szyba tłuczona podświetlona LED

Blat – czarny kamień

Okładzina na ścianie – czarny kamień

Skip to content