fbpx
Przejdź do treści

REALIZACJA – VIZJA PARK BIURO IT

  • All

Aranżacja biura informatycznego w Vizja Park, zlokalizowanego w Akademii Ekonomiczno-Humanistycznej w Warszawie, stawia na personalizację przestrzeni. Cechą wyróżniającą tę realizację jest przemyślane podejście do stworzenia mebli, które skrupulatnie dostosowano do indywidualnych potrzeb każdego użytkownika, dlatego też każde z biurek jest różnego kształtu i rozmiaru.

Sednem tej aranżacji jest połączenie szarego laminatu i płyty drewnopodobnej, co nadaje eleganckiego i profesjonalnego charakteru.

Pomieszczenie wypełniają biurka i komody, przeznaczone na dokumenty i urządzenia biurowe, takie jak drukarka. Stolik-pomocnik na kółkach z opuszczanym skrzydłem został zaprojektowany z myślą o przenośnym rzutniku, co dodatkowo podkreśla praktyczne i funkcjonalne podejście do aranżacji biura. Miejsce to posiada również zabudowę szaf na dokumenty, która sięga sufitu.

Komoda, w której mieści się podblatowa lodówka, a na jej szczycie – ekspres do kawy i czajnik, jest wygodną kawiarką, z której można skorzystać w czasie przerw od pracy. Osłona kaloryfera jest z kolei starannie przemyślanym detalem, który pełni nie tylko funkcję praktyczną, ale także estetyczną.

Podążając za trendami nowoczesnego designu, wnętrze Vizja Park Biuro IT stawia na komfort i indywidualizację, budując atmosferę profesjonalizmu, w której można czuć się swobodnie i produktywnie. Każdy element wyposażenia wyrasta z precyzyjnie zdefiniowanych potrzeb użytkowników, tworząc unikalną przestrzeń, w której praca odbywa się w przyjemnej atmosferze.

BIURO IT

Elementy drewnopodobne – płyta melaminowana dąb dziki R20038

Elementy szare – płyta melaminowana popiel U112PE

Szuflady – Blum Tandem

Szuflady – GTV VERSALITE PLUS

Zawiasy – Blum

Uchwyty – krawędziowe szczotkowane

Mechanizm podnoszonego blatu – Loiion wspornik składany

Skip to content