fbpx
Przejdź do treści

PROJEKT – FIGLORAJ

  • All

Figloraj to niebanalny mebel, który jest wynikiem twórczego podejścia do aranżacji przestrzeni dziecięcej. Stworzony na miarę potrzeb młodych, pełnych energii odkrywców, zaspokaja nie tylko ich podstawowe potrzeby, ale także realizuje najśmielsze marzenia.

Antresola, górna część łóżka, jest stworzona do zabawy i odpoczynku. Można się na nią wspiąć po białej lakierowanej drabince sosnowej, jest idealna do urządzenia kącika zabaw i czytania książek. Przestrzeń zabezpieczona jest nylonową siatką.

Solidna konstrukcja łóżka łączy białą płytę melaminowaną z elementami imitującymi drewno, co gwarantuje jego trwałość i łatwość utrzymania czystości. Wysuwana szuflada umieszczona w dolnej części łóżka, jest praktyczna i wygodna, oferuje dodatkową przestrzeń do przechowywania. Różowe panele welurowe nadają wnętrzu przytulności.

Figloraj to coś więcej niż mebel – łączy zdrowy sen, wspaniałą zabawę i rozwijanie kreatywności oraz sprawności fizycznej. Tu dziecięce wyobrażenia nabierają realnych kształtów!

Skip to content