fbpx
Przejdź do treści

REALIZACJA – FIGLORAJ

  • All

Figloraj to niepowtarzalne łóżko z antresolą – tak nazwała je córka Inwestorów, dla której powstała ta niesamowita zabudowa. Zaprojektowane jest dla pełnych energii, młodych odkrywców. Łączy funkcjonalność z estetyką i spełnia najskrytsze dziecięce marzenia.

Dolna część łóżka ukrywa praktyczną, wysuwaną szufladę, w której jest dodatkowa przestrzeń do przechowywania. Różowe panele welurowe dodają wnętrzu subtelności i dziewczęcego uroku.

Antresola, czyli górna kondygnacja, jest przestrzenią przeznaczoną do zabawy, odpoczynku i wielu innych aktywności. Zabezpieczona jest nylonową siatką. Dzięki białej lakierowanej sosnowej drabince, można wspiąć się na górę, by urządzić kącik zabaw, rozłożyć materac, czytać książki lub bawić się lalkami.

Konstrukcja łóżka to połączenie białej płyty melaminowanej z elementami drewnopodobnym, gwarantującymi trwałość i łatwość utrzymania czystości.

Figloraj to nie tylko mebel – to przestrzeń do snu, zabawy i rozwijania kreatywności. To miejsce, gdzie dziecięce marzenia stają się rzeczywistością!

ŁÓŻKO Z ANTRESOLĄ

Drabina – drewno sosnowe malowane na biało

Elementy tapicerowane – velur amore flaminogo

Siatka – nylonowa biała 5×5

Skip to content