fbpx
Przejdź do treści

PROJEKT – WŚRÓD DRZEW: POKÓJ Z ANTRESOLĄ

  • All
  • POKÓJ MŁODZIEŻOWY

Pokój z antresolą w skandynawskim stylu. Naszym celem było stworzenie przyjaznej i inspirującej przestrzeni skłaniającej do rozwijania zainteresowań. To miejsce przeznaczone dla chłopca, który jest entuzjastą sportów. Chłopiec dostał więc drabinkę i liny do huśtania, które zachęcają do ruchu i aktywności fizycznej. Powieszone pod sufitem siedzisko-kokon zapewnia miejsce do relaksu i oderwania się od codziennych obowiązków.

W projekcie zadbaliśmy o nietuzinkowe detale. Zagłówek łóżka został obłożony filcowymi panelami w kształcie klocków lego. Ten sam wzór powtarza się na frontach szafek znajdujących się nad łóżkiem, tworząc spójną kompozycję. Aby maksymalnie wykorzystać dostępną przestrzeń, za łóżkiem ukryliśmy półki, które pomagają w utrzymaniu porządku, a pod materacem znajduje się pakowna szuflada.

Nad łóżkiem umieściliśmy antresolę, do której prowadzi sznurkowa drabinka. To dodatkowa przestrzeń, która może służyć jako strefa do zabawy czy odpoczynku.

W pokoju nie mogło zabraknąć miejsca do nauki i pracy. Duże biurko z blatem ze sklejki i pojemne szuflady zapewniają komfortową przestrzeń do odkrywania nowych pasji. Dwie duże szafy z drążkami, szufladami oraz otwartymi półkami pozwalają na przechowywanie odzieży, pamiątek i ulubionych chłopięcych skarbów.

Całość projektu nawiązuje do skandynawskiego stylu, który czerpie inspirację z natury. Dominujące drewno i stonowane odcienie szarości tworzą przyjemną atmosferę sprzyjającą odpoczynkowi i skupieniu. Ergonomiczne krzesło, które rośnie razem z dzieckiem i zapewnia odpowiednie wsparcie podczas nauki i pracy przy biurku., jest doskonałym uzupełnieniem wyposażenia.

pozostaŁe elementy projektu

Skip to content