fbpx
Przejdź do treści

PROJEKT – WŚRÓD DRZEW: SALON Z ANEKSEM

  • All
  • KUCHNIA
  • SALON
  • PRZEDPOKÓJ
  • ŚCIANA MEDIALNA

Projekt Wśród Drzew prezentuje nietuzinkowe połączenie nowoczesności i klasyki w przestrzeni salonu z aneksem kuchennym. Połączenie frontów w odcieniach antracytu i bieli tworzy wyrazisty, a zarazem harmonijny kontrast, zaś fronty ramkowe w stylu modern classic podkreślają elegancję wnętrza. W centralnym punkcie kuchni znajduje się wyspa z kamiennym blatem, którego tył ozdobiony jest lamelami dębowymi.

Nad wyspą dominuje okap w kolorze czarnym, który został dodatkowo zaakcentowany ozdobną kratownicą metalową ze szklanymi półkami nadającymi konstrukcji lekkości. Praktyczność zapewnia obecność spiżarki typu cargo maxi, która umożliwia przechowywanie zapasów spożywczych. Dodatkowo, pojemne szuflady sprzyjają efektywnej organizacji przestrzeni.

Wnętrze salonu zaskakuje estetyką. Drewniana podłoga, ułożona w stylu jodełki francuskiej, dodaje wnętrzu uroku i ciepła, a wygodny narożnik zachęca do relaksu przy kominku. Motyw lameli, kontynuowany w przedpokoju, łączy się z dużym podświetlanym lustrem i elegancką konsoletką, co wprowadza do wnętrza spójność i harmonię. Ściana medialna z szafką RTV i szufladami stanowi idealne miejsce do przechowywania sprzętu multimedialnego, a jednocześnie staje się ozdobą przestrzeni.

pozostaŁe elementy projektu

Skip to content