fbpx
Przejdź do treści

REALIZACJA – WŚRÓD DRZEW: SALON Z ANEKSEM

  • All
  • KUCHNIA
  • SALON
  • PRZEDPOKÓJ
  • ŚCIANA MEDIALNA

Niezwykła estetyka oraz funkcjonalność – to właśnie główne atuty prezentowanej realizacji, które sprawiają, że każda chwila w tym wnętrzu, staje się niezapomnianym doświadczeniem.

Przy wejściu dominuje okrągłe lustro, które dzięki podświetleniu LED staje się centralnym punktem pomieszczenia. Konsoletka w odcieniu antracytu dopełnia całości. Znajduje się tu także obszerna szafa z masą miejsca do przechowywania i praktycznymi wysuwanymi półkami na buty oraz szufladą na najpotrzebniejsze drobiazgi.

Salon z aneksem kuchennym ujmuje nowoczesnym, ale jednocześnie ciepłym designem. Ściana medialna, wykończona fornirowanymi lamelami oraz panelem dębowym umieszczonym za telewizorem, nadaje przestrzeni elegancji i stylu. Kompozycję dopełnia szafka RTV z pojemnymi szufladami oraz otwartą przestrzenią na sprzęt RTV.

W obszarze aneksu kuchennego dominuje połączenie białych oraz antracytowych frontów, które odzwierciedlają styl modern classic. Cienka ramka i dekoracyjne uchwyty doskonale podkreślają tę estetykę. Marmurowy wzór kamiennego blatu kuchennego wprowadza dodatkowy element luksusu, harmonijnie wpisując się w koncepcję całego wnętrza. Wszystko to uzupełnione jest ukrytymi schowkami – jednym pod schodami, drugim za lodówką – które dyskretnie wkomponowują się w zabudowę kuchenną, stając się jej nieodłącznym elementem. Królową jest wyspa z pięknym okapem oraz drewnianymi lamelami, które równoważą chłód bieli i szarości. Niezwykle praktycznym elementem są również wygodne akcesoria meblowe takie jak cargo maxi i le mans pod blatem. Ergonomiczne wielkości pojemnych szuflad przekładają się na komfort użytkowania podczas przygotowywania posiłków.

W realizacji tej udało się połączyć nowoczesny design z praktycznymi rozwiązaniami. Całość jest spójna, harmonijna i pełna elegancji, a jednocześnie niezwykle funkcjonalna.

Kuchnia

Fronty i elementy widoczne białe – płyta MDF lakier RAL 9016

Fronty i elementy widoczne szare – płyta MDF lakier RAL 7015

Elementy drewnopodobne – fornir dąb naturalny

Cargo – PEKA Dispensa

Szuflady – PEKA Nova Pro Scala

System narożny – PEKA LeMans

Zawiasy – Blum

Oświetlenie podszafkowe – Pasek LED 24V

Otwieranie frontów – system TIP-ON

Otwieranie szuflad – BLUM SERVO-DRIVE

Blat – czarny kamień

Gniazdko wpuszczane w blat

Okładzina na ścianie – szyba hartowana malowana RAL 9016

ŚCIANA MEDIALNA

Elementy drewnopodobne – fornir dąb naturalny

Szuflady – Blum Tandem

Otwieranie frontów – system TIP-ON

PRZEDPOKÓJ

Fronty i elementy widoczne białe – płyta MDF lakier RAL 9016

Fronty i elementy widoczne grafit – płyta MDF lakier NCS 8500

Elementy drewnopodobne – fornir dąb naturalny

Szuflady – Blum Tandem

Zawiasy – Blum

Oświetlenie szafkowe – Pasek LED 24V

Otwieranie frontów – system TIP-ON

pozostaŁe elementy REALIZACJI

Skip to content