fbpx
Przejdź do treści

REALIZACJA – WŚRÓD DRZEW: POKÓJ POD SKOSEM

  • All
  • POKÓJ MŁODZIEŻOWY

Przemyślana i estetyczna zabudowa pokoju zabaw dla dzieci. Istotą projektu było stworzenie miejsca, które nie tylko pełni funkcję przechowywania, ale również sprzyja zabawie i kreatywności.

Wykorzystanie przestrzeni pod skosem zostawia dużo miejsca na figle. Praktyczne rozwiązania, jak półki na zabawki i książki oraz kontenery wysuwane na kółkach w formie pojemnych szuflad, umożliwiają dyskretne ukrycie wszystkich skarbów i twórcze zagospodarowanie przestrzeni.

Szafy – wyposażone w półki, drążki i szuflady na ubrania i buty – pomagają w utrzymaniu porządku nawet podczas najbardziej kreatywnych zabaw. Dostosowane do wzrostu dzieci są łatwo dostępne i bezpieczne w użytkowaniu.

W pokoju znalazło się także siedzisko z tapicerowanymi poduchami, idealne na chwilę odpoczynku po aktywnej zabawie. Stanowi ono centrum relaksu, gdzie każde dziecko może w pełni wczuć się w atmosferę swojej ulubionej bajki czy książki.

Te elementy, dostosowane do potrzeb najmłodszych, otwierają szerokie pole dla ich wyobraźni i stanowią doskonałe tło dla zabawy i nauki.

POKÓJ POD SKOSEM

Fronty i elementy widoczne – płyta melaminowana popiel

Zawiasy – Blum

Otwieranie frontów – system TIP-ON

Szuflady – pełne na kółkach gumowych

pozostaŁe elementy REALIZACJI

Skip to content