fbpx
Przejdź do treści

REALIZACJA – INDUSTRIALNY POKÓJ MŁODZIEŻOWY

  • All
  • POKÓJ MŁODZIEŻOWY

W pokojach młodzieżowych kluczową sprawą jest połączenie funkcjonalności z estetyką. W przypadku tego wnętrza postawiono na styl industrialny, który – choć nowoczesny – korzeniami sięga tradycyjnych wnętrz fabrycznych i surowych przestrzeni miejskich.

Jednym z centralnych punktów pokoju są lamele antracytowe. Dodają one wnętrzu charakteru i wprowadzają klimat urbanistycznej surowości. Uzupełnieniem dla nich są półki laminowane, wsparte metalowymi podporami – nie tylko estetyczne, ale także praktyczne.

Z myślą o młodym użytkowniku stworzono biurko z długim blatem. Nie tylko oferuje ono przestrzeń niezbędną do nauki i kreatywnej działalności, ale ma również miejsce na sprzęt komputerowy, którego kable zostały estetycznie ukryte. Podświetlenie spodu blatu ledami RGB podkreśla gamerski, młodzieżowy charakter pomieszczenia.

Szafa z metalowym dekorem na frontach zapewnia dużo wygodnego miejsca do przechowywania, jak i stanowi dekoracyjny akcent – na otwartych półkach można wyeksponować np. kolekcjonerskie zbiory. Skrzynia łóżka z podnoszonym materacem również stanowi spory magazynek. Nad łóżkiem zapanowała atmosfera podróżnicza dzięki drewnianej mapie świata – doskonałej dekoracji dla młodych odkrywców.

Nietuzinkowym akcentem jest ręcznie robiona industrialna lampa z żarówkami Edisona i czerwonym zaworem. Stanowi ona most między tradycją a nowoczesnością.

W planach są też podświetlane lamele wokół łóżka, które z pewnością jeszcze bardziej podkreślą charakter sypialni.

INDUSTRIALNE MEBLE MŁODZIEŻOWE

Fronty i elementy drewnopodobne – płyta meblowa dąb lancelot R20027

Fronty i elementy szare – płyta meblowa szary przykurzony U732

Szuflady – Blum Tandem

Zawiasy – Blum

Oświetlenie szafkowe – Pasek LED 24V

Otwieranie frontów – system TIP-ON

Uchwyty – metalowe czarny mat

Elementy metalowe – profil 30×30 malowany proszkowo na czarny mat

Ściana na biurkiem – płyta mdf lakierowana na szary ciemny

Mapa świata – sklejka lakierowana

Skip to content